1 / 6
VW-Touran DSG(F1)
По Договор
31.07.2022 10:15

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW-Touran 140hp highline oprema
DSG menjac so F1
Za povekje informacii na br. 075601469

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
075601469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам