1 / 4
PANASONIC Viera TH-42PV8P
3.999 МКД
24.05.2022 13:26

Кичево

Марка:

Panasonic

Производ:

Плазма

Големина:

107 cm (42 inch)

Од десната страна на екранот околу 10см пикселите се темни, затоа и таа цена (се гледа на сликите). Во спротивно друго се функционира има и далечинско, користен во домашни услови.

Спецификации и опис на следниот линк:
https://www.manualslib.com/products/Panasonic-Viera-Th-42pv8p-3197554.html

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
076387723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам