1 / 9
Кафемат
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2022 20:45

Битола / Битола

Се продава професионален кафемат со две групи во одлична состојба .Цена по договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Goran Maks Dimchevski
Bitola
Потврден огласувач
38970372398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам