1 / 5
se prodava atraktiven lokal vo Struga na kejot na Drim
1 €
16.05.2022 12:56

Струга / Струга

Број на соби:

6

Квадратура:

608 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Се продава Локал во Струга на кејот на Дрим,608м2,кој се состои од две деловни единици.
- Ресторански дел од 225м2 со 150 места за седење
- комплетно опремен,со директен излез на кејот.
- Фитнес центар комплетно опремен од 383м2.
Цена по договор.

Димитар 070 233 123
Јованка 077 740 014
Импулс агенција за недвижности

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Импулс Недвижности
Потврден огласувач
070 274-423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам