1 / 11
Komplet opremena piljara za ovosje i zelencuk
По Договор
25.06.2022 14:08

Битола / Битола

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Се издава комплетно опремена пиљара по највисоки стандарди.
ЛОКАЦИЈА - Кај саат кула до бурекџилница Фреш

-Специјализирани рафтови за овошје и зеленчук
-Фрижидери за замрзнување и одржување
-Електронска вага
-Компјутер со екран на допир
-Секач за ананас
-Цедалка за портокал
-Комплет мени за смути
-Соковник за џусеви
-Клима греење ладење
-Магацински простор
-Два влеза напред и позади

Дуќанот можи да се види во било кое време
За повеќе инфо на тел
Цена по договор!

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Almir
Потврден огласувач
078262045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам