1 / 4
Schneider st8070 tuner midi
1.200 МКД
Цената е фиксна
22.06.2022 17:37

Ѓорче Петров / Скопје

Germanski tjuner shneider vo odlicna sostojba so odlicen priem na stanici memorija 30 stanici funkcionira gi cuva vo memorija. Dim sir-28cm,dla-26cm,vis-6.5cm.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
070293542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам