1 / 3
Gliser Suzuki 65ks
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.06.2022 18:26

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava Gliser so Suzuki 65ks 2t motor i so prikolica.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава / Можна е замена од:

Saso
Потврден огласувач
076282666
Испрати Е-маил до огласувачот

Clark C500 6T Viluskar Perkins

0 €

Fiat Ducato Maxi 3.0HDI 2014

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам