1 / 1
Kompletna dnevna soba
100 €
16.05.2022 13:56

Чаир / Скопје

Prodavam kompletna dnevna soba: regal, trosed, dvosed, taburetka, masicka, vitrina... Namestajot e vo zacuvana sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076435096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам