1 / 1
Patiki Adidas Detski 37.5
3.000 МКД
16.06.2022 23:48

Куманово / Куманово

Tип на обувки:

Патики

Големина:

37

Боја:

Црна

Adidas detski

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
070357697
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам