1 / 3
Prodavam Laptop ASUS - Odlicno socuvan!
250 €
Цената не е фиксна
05.07.2022 22:05

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Processor Intel(R) Core(TM) m3-7Y30 CPU @ 1.00GHz 1.61 GHz 8,00 GB (7,89 GB usable)
Harman/kardon zvucnik

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Baze Avramovski
Потврден огласувач
078333243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам