1 / 8
Frižider NEO
100 €
Цената е фиксна
01.07.2022 18:10

Тетово / Тетово

Skoro nov, mnogu kratko koristen.
So komora.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Aleksandar
Tetovo
Потврден огласувач
071941139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам