1 / 5
Stan na bulevar na 4ti kat
1 €
16.05.2022 14:19

Кичево

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se prodava stan so povrsina od 100m2 na 4ti kat na Bul. Osloboduvanje so pogled na istiot. Stanot ima podrum od 12 m2 i povrsina na dvor od 39m2 vo zaednicka sopstvenost i so moznost za nadgradba nad istiot.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodavaat novi stanovi na Bul. Osloboduvanje

1 €

Se prodava stan na 1vi kat sproti pek. Lindi

750 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам