1 / 1
Бас гитара Taifun
130 €
Цената не е фиксна
16.05.2022 14:22

Скопје Центар / Скопје

Продавам бас гитара Taifun, сочувана, функционална, жици стари но не многу свирени.
Следуваат каиш и кабел.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Pavle Danilov
Потврден огласувач
+38971238796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам