1 / 5
Man TGX 480
35.000 €
30.05.2022 12:30

Битола / Битола

Voziloto e ispravno. Regirstrirano so zelen karton. 2013god. 850000km
Euro 6

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078308311
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам