Ponudete R1 od 2005 .2007
1 €
16.05.2022 14:49

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Останато

Година:

2007

Модел:

R1

Километри:

15000

Plajkam kes

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се бара од:

jovce
Потврден огласувач
075616610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам