1 / 7
Man tga 41.480
1 €
16.05.2022 14:50

Битола / Битола

Man tga 41.480
Kamjonot e vo perfektna sostojba mozi da se proba vo sekoe vreme
Kontakt tel : 076661964 Samir

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076222626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам