1 / 8
Fiat Croma 1.9jtdm 150ks na delovi
555 €
03.01.2023 14:12

Кичево

Na delovi Fiat Croma 1.9jtdm 150ks menjac 6ka motor menjac turbo extra moze proba 07184867
Al bandazi 18ki
rezervna guma so seg digalka
071804867

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам