1 / 8
SE PRODAVA KAMP PRIKOLKA
5.500 €
07.06.2022 13:43

Гевгелија / Гевгелија

Se prodava kamp prikolka Rialto 530 vo super sostojba 2004 godina proizvedena prikolkata e komplet so cela oprema za kampuvanje momentalno se naoga vo kalikratija grcija. Za poveke imfo. Na tel. 078 279 985

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

AMG
Потврден огласувач
078279985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам