1 / 9
Se prodava Yamaha yz250f 2018/19
4.300 €
4.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 17:54

Берово / Берово

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2018

Модел:

YZ250F

Model:Yamaha yz250f
Godina:2018/19
(61)h rabotni fabricki
Akrapovic full
Novi gumi Pirelli 100%
Faktura i servisna kniga

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
078390800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам