1 / 5
Се продава куќа на Јане Сандански
140.000 €
21.11.2022 13:25

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Јане Сандански

Се ПРОДАВА куќа на 2 ката + високо поткровје, подрум и гаража и дворно место пред куќата.
Основата на куќата е 80m2, дворното место е 80m2.
Веднаш вселива, со локација на Ј. Сандански (патот за болница).

За секоја дополнителна информација јавете се на 077671720

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Casa Comfort
ул. ЈНА бр. 16
Потврден огласувач
077671720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам