1 / 2
**iPad Mini 2 16gb Kako nov**
99 €
Цената е фиксна
25.06.2022 10:22

Скопје Центар / Скопје

Bez znaci na koristenje so cist icloud.
Sleduva so polnac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071277699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам