1 / 4
Hamachi Enduro Extreme
1.700 €
16.05.2022 17:50

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2020

Модел:

Hamachi

300cc
So mnogu dodatna oprema
Smenati 3 novi dizni
Zastita na racki
Racki original honda japonski
Pojacana zadna zvezda
Montirana zastita na masinata
Led svetlo plus dodatno led bar
Smenat auspluh
POVEKE INFO NA TEL: 074208095

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
075370775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам