1 / 5
Se prodava masina za ronenje na pcenka i melenje brashno
349 €
03.06.2022 17:48

Гостивар / Гостивар

Se prodava mashina za ronenje na pcenka i melenje brashno.
Marka: “LIFAM” Stara Pazova - Jugoslovensko proizvodstvo.
Mashinata ima tri razlicni sita za melenje brashno: krupno, sredno i sitno.
Mnogu malku koristena.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Mercedes Benz.🏁
Потврден огласувач
077661481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам