1 / 5
Piaggio Beverly 350cc
3.950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.04.2023 08:16

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2012

Модел:

Beverly

Километри:

15000

Prodavam piaggio beverly 350cc so 15.500km, redoovno servisiran, napraven i golem servis, nepagan, registriran do 05.2023 godina
Ima golem vizir i kebe
Motorot e besprekoren
Moze zamena za enduro ponovo godiste

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
78481751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам