1 / 3
ЧОЈС-Kuka vo Kosel
82.000 €
23.05.2022 09:02

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

900 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Kosel

Se prodava kuka ,novogradba vo Kosel so vk povrsina od plac okolu 800 m2 i kuka P+1 so vk povrsina od 100 m2 i suteren od okolu 16 m2
Raspored:Snevna so kukna i trpezarija ,2 spalni sobi ,hodnik wc i golema terasa
Prekrasen i otvoren pogled kon gradot
So cist imoten list

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Renoviraka kuka na ul.Budva

155000 €

ЧОЈС-Kuka vo Velgosti kaj sv.Dimitrija

300000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам