1 / 8
ИМПЕРИЈА – Продажба на стан
70.000 €
20.01.2023 16:11

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ohrid

Шифра Ц 61/23
Се продава стан со површина 67м² ,со распоред – дневна со трпезарија ,посебна кујна, спална соба,детска соба,купатло,ходник ,тераса.
Станот поседува подрумски простор со вкупна површина 5м²
Кат – 1
Станот се наоѓа во населба Даљан.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

46900 €

ИМПЕРИЈА – Стан 75м²

1350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам