1 / 5
Издавам семејна куќа
330 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.12.2022 17:23

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Кирил и Методиј 25а

Се издава куќа со 2 спални и голема дневна, трпезарија и кујна. Целосно опремена. Лоцирана зад домот на културата (строг центар), во стара Влашка мала. За повеќе информации, обратете се на тел: 077 495 009 (Јуле) и 078 228 789 (Лујза).
330 евра плус сметки

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Nikola Markovski
Потврден огласувач
078229830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам