1 / 2
Mikseta Behringer, Dbx , Pyle dalindki mikrofoni
4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2022 21:19

Кичево

Prodavam suva mikseta Behringer bez efekti cena 4500 den

Spikon kabli ,banana kabli

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Tony
Потврден огласувач
071 512 982
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам