1 / 3
plac
111.111 €
Цената не е фиксна
23.05.2022 17:58

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

2500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava gradezno zemjiste vo Nov Dojran pokraj ezero od 350-500 kvadrati

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

maja
Потврден огласувач
071207840
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам