1 / 5
Детска кацига Ventura BMX
800 МКД
17.06.2022 10:27

Карпош / Скопје

Квалитетна детска кацига за велосипед, величина М (54-58 цм). Носена неколку пати, со многу мали траги на користење.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Бојан Спирковски
Потврден огласувач
070380303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам