1 / 3
Nova Ikea GRILLSKÄR skara na kumur, neotpakuvana
250 €
Цената е фиксна
16.05.2022 22:48

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nova neotpakuvana skara na kumur od Ikea - GRILLSKÄR.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Скара и Грил

Се продава од:

Iogr
Потврден огласувач
078885050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам