Салатерка/помошничка во кујна
1 €
14.06.2022 19:02

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Ресторан во центар во Охрид бара салатерка/помошничка во кујна.

070 818 418

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Monika
Потврден огласувач
070818418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам