1 / 1
Вработуваме хигиеничари/ки
99.999 €
05.08.2022 22:48

Штип / Штип

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

СН Сервис Штип објавува оглас за вработување на:
🙍‍♂️ Хигиеничари/ки за работа во деловни и приватни објекти.
📞 За повеќе информации јавете се на телефон: 071/22 06 69

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

........
Потврден огласувач
071220669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам