1 / 4
Se prodava-E 270 cdi
2.000 €
Цената е фиксна
11.08.2022 19:44

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 270

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Pominata registracija
Poveke info na broj
072305102

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072305102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам