1 / 1
Rabotna dozvola vo CH / Svajcarija Viza
По Договор
25.05.2022 00:11

Свети Николе / Свети Николе

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Nudime opcija za dobivanje rabotna dozvola vo Svajcarija / CH / Svajcarska viza

Ve molam samo dokolku imate EU dokumenti.
Povekje info na Viber

0041 76 210 92 42

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Nadezda
Потврден огласувач
0041762109242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам