1 / 6
Seat leon 1.9tdi 105ks full oprema vo mnogu dobra sostojba
4.999 €
5.100 €
09.08.2022 15:58

Кочани / Кочани

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e servisirana odrzuvana na vreme bez nikakva zabeleska motor odlicen korpa lamela zamaec odlicni nema korozija ne udiran ima euro kuka lesno se vadi ne e upotrebuvana nikogas kukata domakinski odrzuvan so mnogu oprema poveke inf 070285523

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070285523
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам