1 / 7
STEREO SISTEM AIWA ---CX-NSZ 5 Z
1.800 МКД
11.06.2022 16:19

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Dobro zachuvan -ispraven so daljinsko
AUX- vlez na telefon-- tv-- dvd i sl.
TYUNER FM odlichno fajka stanici
KASETI --dvete strani ispravni
CD ne chita

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078399648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам