1 / 11
PIAGGIO BEVERLY 300I.E REGISTRIRAN
По Договор
Денес 10:44

Велес / Велес

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

Beverly 300ie

Километри:

20000

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093

PIAGGIO BEVERLY 300I.E OD 2010 GODINA, REGISTRIRAN DO 05.2023 GODINA. SKUTEROT E BO BESPREKORNA SOSTOJBA I E KAKO OD FABRIKA.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071244093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам