1 / 4
Apple MacBook Air "Core i5" 1.8 13"(Mid-2012)r8g PRODAVAM nk
1 €
02.07.2022 12:14

Аеродром / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Prodavam Apple MacBook Air "Core i5" 1.8 13"(Mid-2012)r8g
specifikacija
https://everymac.com/systems/apple/macbook-air/specs/macbook-air-core-i5-1.8-13-mid-2012-specs.html

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Mire
Потврден огласувач
077854866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам