1 / 9
AUDI A4 2.0 190HP 2018G
21.000 €
24.11.2022 08:10

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Audi A4 2.0 190hp
2018g
Full oprema za modelot
Registrirana do 10mesec so kasko osiguruvanje
Napraven golem i mal servis
4x novi letni gumi 17"
Digitalna kilometraza golem ekran
Vebasto
Greaci na sedista
Start/Stop
KeylesGo
Kolata e vo odlicna sostoja
071996300

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071996300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам