1 / 1
Novi slovenski lanci za sneg
150 €
Цената е фиксна
27.06.2022 16:52

Неготино / Неготино

Се продаваат нови, словенски ланци за снег, за камион и неупотребени.

Парот е 150 евра

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Katerina
Потврден огласувач
075993501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам