1 / 11
GOLF 6 1.6 TDI 2012 god MATCH Extra Sostojba
9 €
04.08.2022 17:14

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Shitet se Prodava
VW Golf 1.6 TDI Match BlueMotion Tech
Full Oprema
Exstra paisje
Exstra enterier

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Besnik
Tetovo
Потврден огласувач
072210337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам