1 / 6
Lev retrovizor, kapacki za maglenki i novo crevo za vebasto
По Договор
Денес 09:29

Неготино / Неготино

Се продава нов хидрауличен клип за кабина за DAF EURO 5, лев ретровизор комплет со држачи и греачи, ново црево за вебасто за DAF, a одговара и на други возила и капачки за светла за магла како и исправен алансер за Daf
Цена за хидрауличен клип 7000 денара
Цена за алансер 6000 денара
Цена за ретровизор 2000 денара
Цена за црево за вебасто 1500 денара
Цена за капачки за магленки, комплет двете 600 денара

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Katerina
Потврден огласувач
075993501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам