1 / 4
Detski tocak-tricikl Little tikes 4 vo 1
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2022 10:38

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Tocak, tocace, tricikl - Little tikes 4 in 1 deluxe edicija, kako raste deteto taka se prilagoduva tocaceto, vo Krsh se nad 9000 den, kako novo od prodavnica . Prakam po kargo niz MK i vo Skopje, moznost i za sopstveno podignuvanje

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Се продава од:

obleka
Потврден огласувач
070296668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам