1 / 1
Resetka za sporet
400 МКД
Цената е фиксна
24.05.2022 13:05

Неготино / Неготино

Се продава нова решетка за шпорет 400 денара

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Katerina
Потврден огласувач
075993501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам