1 / 6
Prodazba na polovni zemjodelski alatki
1 €
15.07.2022 10:20

Ѓорче Петров / Скопје

Prodazba na polovni
Tanjiraca 35 diska,.......1000 euro
Plug dvobrazden dlabok.
Plug lesen dvobrazden dlabog......230euro
Prikolka traktorska so nadgradba.......1700euro

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
075330803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам