1 / 8
EKSKLUZIVNA KUĆA SO UBAVO UREDEN DVOR KAJ KASARNA
269.999 €
Цената не е фиксна
30.05.2023 10:04

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

460 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

460 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

Тераса + 5 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

KASARNA

ATRAKTIVNA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK
Se prodava samostojna kuća so preubav dvor na TOP LOKACIJA- KAJ KASARNA!!!

📏POVRŠINA: 460 m2

⛳️ LOKACIJA: Kasarna

►podrum 30 m2

►Visoko prizemje
• Dnevna soba so trpezarija i kujna ( otvoren plan )
• Dnevna soba 2

►Kat 1:
• Spalna soba 1
• Balkon 1
• Spalna soba 2
• Balkon 2
• Banja
• Dnevna soba

►Kat 2:
• Spalna soba 1
• Balkon 1
• Spalna soba 2
• Balkon 2
• Banja
• Dnevna soba

►Kat 3:
• Spalna soba 1
• Balkon 1
• Spalna soba 2
• Balkon 2
• Banja

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot.

Info : ☎ 078/449-989 071/548-777
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 071/280-333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам