1 / 5
KACIGI ZA TOCAK/TROTINET
800 МКД
Цената е фиксна
23.06.2022 15:35

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi kacigi
Doagjaat spakuvani vo torbicki.
Cena: 800 denari
Kontakt: 076 831-269

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

SkopjeScooter
Потврден огласувач
076831269
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам