1 / 10
Audi A6 3.0 Quattro S-line R-design
4.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2022 13:00

Берово / Берово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi A6 3.0 Quarto S-line R-design
Euro 4
176 kW
Менувач : Автоматик

Продавам AUDI A6 S line so FULL ОПРЕМА
паркинг сензори
SP
електронски ретровизори со греачи
електронски седишта со греачи
Кожен ентериер со црн прлафон
Сончев кров ( електричен )

18" летни гуми со фелни
17" зимски гуми со фелни

+ многу друга опрема
Може да се царини на наши табли .
Може замена и за друго возило со доплата

Број за контакт : 072684104


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ZD
Потврден огласувач
078312208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам