1 / 3
Gumi 275 40 20 M&S Lassa
300 €
18.07.2022 00:27

Тетово / Тетово

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

275

Висина:

40

Дијаметар:

20

Gumi 275 40 20 M&S Lassa

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам